Новинка

Змішувач для кухні Lidz Wind 013F4 Nickel двовентильний з гнучким виливом
- В наявності
- Код: 43391
1 591 ₴
1 273 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні Lidz Wind з двома вентилями та гнучким виливом у нікельованому виконанні поєднує в собі класичний дизайн та сучасну зручність. Два вентилі дозволяють легко регулювати температуру та напір води, а гнучкий вилив забезпечує зручність у використанні. Нікельоване покриття надає змішувачу стильного вигляду та захищає його від корозії та зносу. Цей змішувач легко встановлюється і підходить для будь-якої кухні, поєднуючи класичний стиль і сучасні технології.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нікель |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.55 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Гнучкий вилив | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 185 мм |
| Висота виливу | 335 мм |
| Висота | 335 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нікель |
- Ціна: 1 273 ₴



