Новинка

Змішувач для кухні Lidz Vida 015F3 White з гнучким виливом
- В наявності
- Код: 43357
1 218 ₴
974 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні Lidz Vida з гнучким виливом поєднує сучасний дизайн та практичність. Виконаний у стильному поєднанні білого кольору та нікельованого покриття, він ідеально доповнить інтер'єр будь-якої кухні. Гнучкий вилив забезпечує зручність при використанні, дозволяючи легко регулювати напрям потоку води для різних завдань: від миття посуду до наповнення високих ємностей. Модель виготовлена з якісних матеріалів, стійких до зношування та корозії, що гарантує довговічність та надійність. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує функціональність, стиль та високу якість на своїй кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.65 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Гнучкий вилив | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 205 мм |
| Висота виливу | 325 мм |
| Висота | 325 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | білий, нікель |
- Ціна: 974 ₴




