Новинка

Змішувач для кухні Lidz Mars 008F Chrome
- В наявності
- Код: 34858
1 139 ₴
911 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні Lidz Mars виготовлений з латуні. Має глянцеву хромовану поверхню, завдяки якій виглядає оригінально. Змішувач виконаний в класичному стилі, з високим С-виливом і зручною ручкою для перемикання холодної і гарячої води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 0.98 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Висота виливу | 230 мм |
| Висота | 230 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 911 ₴






