Новинка

Проточний кран-водонагрівач кухонний Lidz Warm 056 White/Chrome для кухні
- В наявності
- Код: 24984
1 404 ₴
1 123 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран для кухні проточний Lidz виготовлений з нержавіючої сталі. Призначений для швидкого нагріву проточної води для побутових цілей. Підмикається до магістралі холодного водопостачання за допомогою гнучкого шланга діаметром 1/2 "з тиском від 0.04 до 0.5 МПа і побутової електричної мережі 220 В, 50 Гц.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 145 мм |
| Висота виливу | 260 мм |
| Висота | 260 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий хром |
| Матеріал | білий хром |
| Матеріал корпусу змішувача (червона) | нержавіюча сталь, пластик |
- Ціна: 1 123 ₴






