Новинка

Змішувач для кухні Lidz Lamb 361 Chrome двовентильний настінний з поворотним виливом
- В наявності
- Код: 22309
966 ₴
773 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні Lidz виготовлений з цинку. Завдяки глянсовому хромованому покриттю має оригінальний зовнішній вигляд. Виконаний в класичному стилі, з вентильними ручками для перемикання потоку холодної та гарячої води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 215 мм |
| Висота виливу | 90 мм |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | хром |
- Ціна: 773 ₴



