Новинка

Змішувач для кухні Lidz Aria 015F3 Black з гнучким виливом
- В наявності
- Код: 43364
1 179 ₴
943 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні Lidz з гнучким виливом у чорному кольорі (k35) додасть елегантності та стилю вашої кухні. Гнучкий вилив забезпечує зручність у використанні, дозволяючи легко спрямовувати потік води туди, де це необхідно. Чорне покриття надає змішувачу сучасного та витонченого вигляду, захищаючи його від корозії та полегшуючи догляд. Керамічний картридж гарантує довгий термін служби та надійну роботу, роблячи цей змішувач ідеальним вибором для тих, хто цінує якість та стиль
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.64 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Гнучкий вилив | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 205 мм |
| Висота виливу | 165 мм |
| Висота | 165 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | чорний, нікель |
- Ціна: 943 ₴




