Новинка

Змішувач для кухні Lidz Aria 015F3 White з гнучким виливом
- В наявності
- Код: 43362
1 179 ₴
943 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні Lidz з гнучким виливом – це сучасне та функціональне рішення для кухні. Його елегантний дизайн поєднує білий колір та нікельоване покриття, що додає стилю будь-якому інтер'єру. Гнучкий вилив дозволяє зручно спрямовувати потік води, забезпечуючи максимальний комфорт при митті посуду чи наповненні великих ємностей. Змішувач виготовлений з якісних матеріалів, стійких до зносу та корозії, що гарантує довговічність і надійну роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.64 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Гнучкий вилив | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 205 мм |
| Висота виливу | 165 мм |
| Висота | 165 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | білий, нікель |
- Ціна: 943 ₴




