Новинка

Змішувач для кухні Lidz Aria 015F1 Nickel
- В наявності
- Код: 21690
859 ₴
687 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні Lidz 12 виготовлений з нержавіючої сталі. Завдяки нікельованій брашованій поверхні має оригінальний зовнішній вигляд. Виконано в сучасному стриманому стилі. Такий змішувач не тільки зручний і практичний, а й ідеально доповнить інтер'єр кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нікель |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Висота виливу | 265 мм |
| Висота | 265 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нікель |
- Ціна: 687 ₴






