Новинка

Мийка для кухні вбудована Lidz Handmade H6050H Decor Honeycomb 2,5/0,5 мм
- В наявності
- Код: 48370
3 209 ₴
2 567 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудована мийка Lidz Handmade з поверхнею Decor Honeycomb. Міцна сталь 2,5/0,5 мм і виразна текстура роблять модель надійною і стильною. Зручна форма забезпечує комфорт у повсякденному використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 5.35 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 220 мм |
| Ширина мийки | 600 мм |
| Висота мийки | 220 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 550 мм |
| Довжина чаші мийки | 400 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 2 567 ₴









