Новинка

Мийка для кухні врізна Brinex 510-D Micro Decor 0,8 мм
- В наявності
- Код: 47961
1 443 ₴
1 154 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка для кухні врізна Brinex 510-D Micro Decor 0,8 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форма мийки | Кругла |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Ширина мийки | 510 мм |
| Висота мийки | 180 мм |
| Довжина мийки | 510 мм |
| Ширина чаші мийки | 390 мм |
| Довжина чаші мийки | 390 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 1 154 ₴










