Новинка

Мийка для кухні врізна Brinex 7750 Micro Decor 0,8 мм
- В наявності
- Код: 47971
1 973 ₴
1 578 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка для кухні врізна Brinex 7750 Micro Decor 0,8 мм
Комплектація:
Мийка, сифон, злив/перелив, донний клапан, ущільнювальна стрічка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форма мийки | Овальна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Ширина мийки | 770 мм |
| Висота мийки | 180 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 390 мм |
| Довжина чаші мийки | 390 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 1 578 ₴










