Новинка

Мийка для кухні інтегрована Lidz Handmade H6350R Brushed Steel 3,0/1,0 мм крило праворуч
- В наявності
- Код: 45590
5 915 ₴
4 732 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонна мийка Lidz Handmade H6350BR — це практичне та стильне рішення для вашої кухні. Інтегрована мийка з нержавіючої сталі чудово впишеться в сучасний інтер'єр і забезпечить зручність під час щоденних кухонних справ. Завдяки міцному матеріалу та якісній обробці поверхня стійка до подряпин, перепадів температури та впливу вологи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Чорний |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Праворуч |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 7.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 215 мм |
| Ширина мийки | 630 мм |
| Висота мийки | 215 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 360 мм |
| Довжина чаші мийки | 400 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 4 732 ₴










