Новинка

Мийка для кухні інтегрована Lidz Handmade H6350L Brushed Steel 3,0/1,0 мм крило ліворуч
- В наявності
- Код: 43624
6 717 ₴
5 373 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонна мийка Lidz Handmade H7849BL — це ідеальне поєднання надійності та сучасного дизайну для вашої кухні. Інтегрована мийка з нержавіючої сталі стане практичним рішенням для щоденного використання, забезпечуючи комфорт під час миття посуду та обробки продуктів. Завдяки продуманій конструкції та якісним матеріалам кухонні мийки Lidz стійкі до пошкоджень, перепадів температур і впливу вологи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Чорний |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Зліва |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 8.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 215 мм |
| Ширина мийки | 780 мм |
| Висота мийки | 215 мм |
| Довжина мийки | 490 мм |
| Ширина чаші мийки | 415 мм |
| Довжина чаші мийки | 380 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 5 373 ₴










