Новинка

Мийка для кухні інтегрована Lidz Handmade H7849BR Brushed Black PVD 3,0/1,0 мм крило праворуч
- В наявності
- Код: 43621
4 840 ₴
3 872 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтегрована кухонна мийка Lidz Handmade H6050B — це сучасне рішення для стильної та функціональної кухні. Мийка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі товщиною 3,0/1,0 мм, що гарантує міцність, довговічність і стійкість до корозії. Прямокутна форма та мінімалістичний дизайн дозволяють гармонійно вписати мийку в будь-який інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Двочашева |
| Колір | Чорний |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 5.56 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 220 мм |
| Ширина мийки | 600 мм |
| Висота мийки | 220 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 550 мм |
| Довжина чаші мийки | 400 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 3 872 ₴








