Новинка

Мийка для кухні інтегрована Lidz Handmade H5050B Brushed Black PVD 3,0/1,0 мм
- В наявності
- Код: 35387
5 172 ₴
4 137 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонна мийка Lidz Handmade H7843 з двома чашами — це практичне рішення для тих, хто цінує зручність і ефективність на кухні. Виготовлена з нержавіючої сталі товщиною 3,0/1,0 мм, мийка стійка до корозії, механічних пошкоджень і високих температур. Дві робочі зони дозволяють одночасно мити посуд та розморожувати продукти або сушити овочі, що значно прискорює кухонні процеси. У комплекті є дозатор для мийного засобу, сифон та злив-перелив. Інтегрована конструкція забезпечує охайний вигляд і легкість догляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Двочашева |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 10.86 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 230 мм |
| Ширина мийки | 780 мм |
| Висота мийки | 230 мм |
| Довжина мийки | 430 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 4 137 ₴









