
Змішувач для раковини низький Lidz Luna
- В наявності
- Код: 46094
1 669 ₴
1 335 ₴
Змішувач для раковини Lidz - це елегантне та практичне рішення для будь-якої сучасної ванної кімнати. Виконаний у нікелевому покритті, змішувач надає простору витонченого стилю та блиску. Його корпус виготовлений із міцних матеріалів, що гарантує тривалий термін служби та стійкість до корозії. Картридж (k35) забезпечує плавне та точне регулювання потоку води, створюючи комфорт у використанні. ДОСТАВКА:
✅ Відправка Новою Поштою по всій Україні протягом 3 робочих днів
✅ Посилка оцінюється за повною вартості товару
СПОСОБИ ОПЛАТИ:
✅ Безготівкова оплата на карту Приватбанку за реквізитами
✅ Післяплата у відділенні перевізника «Нова пошта»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нікель |
| Колір | Нікель |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 115 мм |
| Висота виливу | 178 мм |
| Висота | 178 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 1 335 ₴




