
Змішувач для раковини низький Qtap Leo New
- В наявності
- Код: 45561
2 150 ₴
1 720 ₴
Змішувач для умивальника Qtap у хромованому виконанні — це стильне та функціональне рішення для вашої ванної кімнати. Виконаний з високоякісних матеріалів, змішувач забезпечує довговічність і надійність у використанні. Ергономічна одноважільна конструкція дозволяє легко регулювати температуру та напір води, забезпечуючи комфортне керування. Завдяки універсальному дизайну та глянцевому покриттю Chrome, цей змішувач чудово впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
ДОСТАВКА:
✅ Відправка Новою Поштою по всій Україні протягом 3 робочих днів
✅ Посилка оцінюється за повною вартості товару
СПОСОБИ ОПЛАТИ:
✅ Безготівкова оплата на карту Приватбанку за реквізитами
✅ Післяплата у відділенні перевізника «Нова пошта»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.34 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 105 мм |
| Висота виливу | 143 мм |
| Висота | 143 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 1 720 ₴




