Новинка

Змішувач для раковини низький Qtap Jay Chrome/White
- В наявності
- Код: 45551
2 184 ₴
1 747 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для раковини Qtap: сучасний змішувач з глянсовим покриттям, який поєднує в собі два кольори - білий і хром, він надасть ванній кімнаті стильного та елегантного вигляду. Модель виконана з високоякісних матеріалів, що забезпечує довговічність та надійність експлуатації. Легкий у використанні та установці, змішувач забезпечує плавний потік води та комфортне регулювання температури.
ДОСТАВКА:
✅ Відправка Новою Поштою по всій Україні протягом 3 робочих днів
✅ Посилка оцінюється за повною вартості товару
СПОСОБИ ОПЛАТИ:
✅ Безготівкова оплата на карту Приватбанку за реквізитами
✅ Післяплата у відділенні перевізника «Нова пошта»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 0.89 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 120 мм |
| Висота виливу | 139 мм |
| Висота | 139 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 1 747 ₴




