Новинка

Змішувач для раковини низький Qtap Swan Eco
- В наявності
- Код: 45532
3 006 ₴
2 405 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для раковини Qtap виготовлений з високоякісної харчової латуні, яка не піддається корозії, стійка до ударів та появи тріщин. Глянцеве хромоване покриття не тільки підвищує довговічність змішувача, але й надає оригінальному зовнішньому вигляду. Інтенсивність водного потоку та температура регулюються за допомогою переміщення важеля. Виконаний у сучасному стилі.
ДОСТАВКА:
✅ Відправка Новою Поштою по всій Україні протягом 3 робочих днів
✅ Посилка оцінюється за повною вартості товару
СПОСОБИ ОПЛАТИ:
✅ Безготівкова оплата на карту Приватбанку за реквізитами
✅ Післяплата у відділенні перевізника «Нова пошта»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.74 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 106 мм |
| Висота виливу | 144 мм |
| Висота | 144 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 2 405 ₴






