Новинка

Змішувач для раковини низький Lidz Gloria
- В наявності
- Код: 35116
1 080 ₴
864 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для раковини Lidz виготовлений з латуні. Глянцева хромована поверхня надає змішувачу не тільки довговічність, а й привабливий зовнішній вигляд. Він монтується в отвір для змішувача на пристінному бортику умивальника або на стільниці. Напір і температура води регулюються поворотом важеля. Підключення води відбувається через гнучкі шланги, які входять в комплект поставки. Змішувач виконано в сучасному стилі, він зручний у використанні.
ДОСТАВКА:
✅ Відправка Новою Поштою по всій Україні протягом 3 робочих днів
✅ Посилка оцінюється за повною вартості товару
СПОСОБИ ОПЛАТИ:
✅ Безготівкова оплата на карту Приватбанку за реквізитами
✅ Післяплата у відділенні перевізника «Нова пошта»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.06 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 100 мм |
| Висота виливу | 140 мм |
| Висота | 140 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 864 ₴






