Новинка

Змішувач для раковини низький Lidz Nicole
- В наявності
- Код: 21880
1 060 ₴
848 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для раковини Lidz виготовлений з латуні. Глянцева хромована поверхня надає змішувачу оригінальний зовнішній вигляд. Інтенсивність водяного потоку і температура регулюються за допомогою переміщення важеля. Підключення води відбувається через гнучкі шланги з діаметром 1/2 ", які входять у комплект поставки.
ДОСТАВКА:
✅ Відправка Новою Поштою по всій Україні протягом 3 робочих днів
✅ Посилка оцінюється за повною вартості товару
СПОСОБИ ОПЛАТИ:
✅ Безготівкова оплата на карту Приватбанку за реквізитами
✅ Післяплата у відділенні перевізника «Нова пошта»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.45 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 115 мм |
| Висота виливу | 145 мм |
| Висота | 145 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 848 ₴



