
Стіл журнальний MEBLIBUD BELLA 2 з полицею 110х50х40см білий
- В наявності
- Код: 33688/6
2 277 ₴
1 708 ₴
Стіл журнальний MEBLIBUD BELLA 2 з полицею 110х50х40см білий.
Сучасний прямокутний журнальний стіл у лаконічному дизайні — ідеальне доповнення до вашої вітальні. Виготовлений із якісного ламінованого ДСП у білому кольорі, він поєднує елегантність і практичність. Нижня полиця забезпечує додатковий простір для зберігання книг, журналів або декоративних предметів.
Переваги:
- Сучасний стиль, що легко вписується в будь-який інтер'єр
- Надійна конструкція з ЛДСП
- Додаткова полиця для зберігання
- Стійкі ніжки з пластиковими підпятниками
Характеристики:
Тип: журнальний стіл
Призначення: для вітальні
Колір: білий
Матеріал: ЛДСП
Форма: прямокутна
Наявність полиці: так
Розміри (ШxВxГ): 110х40х50см
Стиль: мінімалізм / модерн
Поверхня: глянцева
Виробник: MEBLIBUD
Країна виробництва: Україна
Комплектація: журнальний стіл (розібраний), комплект фурнітури, інструкція зі збирання
Товар постачається у розібраному вигляді для зручного транспортування.
ДОСТАВКА:
✅ Меблі постачаються у розібраному вигляді в упаковці з гофрованого картону для зручного транспортування.
✅ Відправка Новою Поштою по всій Україні протягом 3 робочих днів
✅ Посилка оцінюється за повною вартості товару
САМОВИВІЗ:
Ваше замовлення ви можете отримати у нашому пункті самовивозу з 09:00 до 17:00 в робочі дні.
м.Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл., вул.Ярослава Мудрого, 343
Просимо Вас заздалегідь повідомити про візит та узгодити всі деталі, щоб ми могли підготувати товар до видачі.
СПОСОБИ ОПЛАТИ:
✅ Готівкою у нашому пункті самовивозу
✅ Безготівкова оплата на карту Приватбанку за реквізитами
✅ Післяплата у відділенні перевізника «Нова пошта»
Ключові особливості наших товарів
Висока якість продукції
Наша продукція має виняткові властивості практичності та надійності, тому ви можете бути впевнені в її якості.
Відповідність заявлених характеристик
Усі характеристики товарів, вказані на сайті, повністю відповідають характеристикам виробів, що доставляються покупцям.
Прийнятні ціни
Ми регламентуємо цінову політику продукції, що виготовляється таким чином, щоб вона завжди була досить вигідною для клієнтів.
Значний асортимент
Компанія постійно розширює асортимент продукції для того, щоб задовольнити найвишуканіші запити наших покупців.
Чому нам можна довіряти
Ми персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта.
Ми маємо великий досвід роботи у своїй сфері діяльності.
Переваги нашої компанії

На вибір ми пропонуємо різні способи оплати: за допомогою онлайн-оплати, післяплатою "Нова Пошта", за реквізитами, на банківську картку і т.д.

Ми оперативно доставляємо товари територією України службами логістики. Ви отримаєте потрібну вам продукцію найближчим часом.

Компанія вкладає величезні сили, щоб знання та вміння наших співробітників відповідали вашим очікуванням.

Наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір, розкажуть про особливості тих чи інших товарів.
Бажаєте зробити замовлення? В такому випадку вам достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів за потреби

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МебельСтрой |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір каркасу | Білий |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Тип меблів | столик журнальний |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 400 мм |
| Вага столика | 19.2 кг |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Товщина | 500 мм |
| Вага | 19.2 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Сфера використання | Для офісу, Для дому, Салони краси |
- Ціна: 1 708 ₴




