
Стіл журнальний MEBLIBUD AMANDA з полицею 80х50х38.7см Дуб Крафт Золотий
- В наявності
- Код: 26721/13
1 935 ₴
1 451 ₴
Стіл журнальний MEBLIBUD AMANDA з полицею 80х50х38.7см Дуб Крафт Золотий.
Лаконічний і зручний журнальний стіл у теплому відтінку дуб крафт золотий — чудове рішення для вітальні чи кімнати відпочинку. Його сучасний дизайн із двома відкритими рівнями забезпечує зручне розміщення книг, журналів, пультів та інших речей. Конструкція виконана з якісного ЛДСП, що гарантує довговічність і простоту догляду.
Переваги:
- Універсальний дизайн, що підходить до будь-якого інтер'єру
- Натуральний вигляд завдяки фактурі дуба крафт золотого
- Два рівні відкритих полиць — для зберігання й декору
- Міцна та стійка конструкція
- Простота в догляді
Характеристики:
Тип: журнальний стіл
Призначення: для вітальні / кімнати відпочинку
Колір: дуб крафт золотий
Матеріал: ЛДСП
Кількість рівнів: 2
Форма: прямокутна
Поверхня: матова
Стиль: сучасний / мінімалізм
Наявність полиць: так
Розміри (ШxВxГ): 80х38.7х50см
Виробник: MEBLIBUD
Країна виробництва: Україна
Комплектація: журнальний стіл (розібраний), комплект фурнітури, інструкція зі збирання
Товар постачається у розібраному вигляді для зручного транспортування.
ДОСТАВКА:
✅ Меблі постачаються у розібраному вигляді в упаковці з гофрованого картону для зручного транспортування.
✅ Відправка Новою Поштою по всій Україні протягом 3 робочих днів
✅ Посилка оцінюється за повною вартості товару
САМОВИВІЗ:
Ваше замовлення ви можете отримати у нашому пункті самовивозу з 09:00 до 17:00 в робочі дні.
м.Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл., вул.Ярослава Мудрого, 343
Просимо Вас заздалегідь повідомити про візит та узгодити всі деталі, щоб ми могли підготувати товар до видачі.
СПОСОБИ ОПЛАТИ:
✅ Готівкою у нашому пункті самовивозу
✅ Безготівкова оплата на карту Приватбанку за реквізитами
✅ Післяплата у відділенні перевізника «Нова пошта»
Ключові особливості наших товарів
Висока якість продукції
Наша продукція має виняткові властивості практичності та надійності, тому ви можете бути впевнені в її якості.
Відповідність заявлених характеристик
Усі характеристики товарів, вказані на сайті, повністю відповідають характеристикам виробів, що доставляються покупцям.
Прийнятні ціни
Ми регламентуємо цінову політику продукції, що виготовляється таким чином, щоб вона завжди була досить вигідною для клієнтів.
Значний асортимент
Компанія постійно розширює асортимент продукції для того, щоб задовольнити найвишуканіші запити наших покупців.
Чому нам можна довіряти
Ми персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта.
Ми маємо великий досвід роботи у своїй сфері діяльності.
Переваги нашої компанії

На вибір ми пропонуємо різні способи оплати: за допомогою онлайн-оплати, післяплатою "Нова Пошта", за реквізитами, на банківську картку і т.д.

Ми оперативно доставляємо товари територією України службами логістики. Ви отримаєте потрібну вам продукцію найближчим часом.

Компанія вкладає величезні сили, щоб знання та вміння наших співробітників відповідали вашим очікуванням.

Наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір, розкажуть про особливості тих чи інших товарів.
Бажаєте зробити замовлення? В такому випадку вам достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів за потреби

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МебельСтрой |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 800 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 387 мм |
| Вага столика | 17.4 кг |
| Товщина стільниці | 16 мм |
- Ціна: 1 451 ₴




