
Стіл журнальний MEBLIBUD EMMA з полицею 100х60х43,6см чорний
- В наявності
- Код: 28148/1
2 587 ₴
1 940 ₴
Стіл журнальний MEBLIBUD EMMA з полицею 100х60х43.6см чорний.
Журнальний стіл у стилі лофт — ідеальний вибір для сучасного інтер'єру. Поєднання стільниці під натуральний дуб і чорного каркасу створює виразний контраст, додаючи інтер’єру характеру та глибини. Стіл має простору нижню полицю для зберігання книг, журналів або декоративних предметів. Надійна конструкція з ЛДСП забезпечує тривалий термін експлуатації.
Переваги:
✅ Стильне поєднання деревної фактури та чорного кольору
✅ Нижня полиця для зручного зберігання
✅ Міцні ніжки та стійка конструкція
✅ Ідеально вписується в інтер'єри у стилі лофт, модерн або індастріал
Характеристики:
Тип: журнальний стіл
Призначення: для вітальні, офісу або лаунж-зони
Колір: дуб аппалачі/чорний
Матеріал: ЛДСП
Форма: прямокутна
Поверхня: матова
Наявність полиці: так
Стиль: лофт / індастріал / сучасний
Розміри (ШxВxГ): 100х43.6х60см
Виробник: MEBLIBUD
Країна виробництва: Україна
Комплектація: журнальний стіл (розібраний), комплект фурнітури, інструкція зі збирання
Товар постачається у розібраному вигляді для зручного транспортування.
Стіл журнальний MEBLIBUD EMMA з полицею 100х60х43.6см чорний.
Журнальний стіл у стилі лофт — ідеальний вибір для сучасного інтер'єру. Поєднання стільниці під натуральний дуб і чорного каркасу створює виразний контраст, додаючи інтер’єру характеру та глибини. Стіл має простору нижню полицю для зберігання книг, журналів або декоративних предметів. Надійна конструкція з ЛДСП забезпечує тривалий термін експлуатації.
Переваги:
- Стильне поєднання деревної фактури та чорного кольору
- Нижня полиця для зручного зберігання
- Міцні ніжки та стійка конструкція
- Ідеально вписується в інтер'єри у стилі лофт, модерн або індастріал
Характеристики:
Тип: журнальний стіл
Призначення: для вітальні, офісу або лаунж-зони
Колір: дуб аппалачі/чорний
Матеріал: ЛДСП
Форма: прямокутна
Поверхня: матова
Наявність полиці: так
Стиль: лофт / індастріал / сучасний
Розміри (ШxВxГ): 100х43.6х60см
Виробник: MEBLIBUD
Країна виробництва: Україна
Комплектація: журнальний стіл (розібраний), комплект фурнітури, інструкція зі збирання
Товар постачається у розібраному вигляді для зручного транспортування.
ДОСТАВКА:
✅ Меблі постачаються у розібраному вигляді в упаковці з гофрованого картону для зручного транспортування.
✅ Відправка Новою Поштою по всій Україні протягом 3 робочих днів
✅ Посилка оцінюється за повною вартості товару
САМОВИВІЗ:
Ваше замовлення ви можете отримати у нашому пункті самовивозу з 09:00 до 17:00 в робочі дні.
м.Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл., вул.Ярослава Мудрого, 343
Просимо Вас заздалегідь повідомити про візит та узгодити всі деталі, щоб ми могли підготувати товар до видачі.
СПОСОБИ ОПЛАТИ:
✅ Готівкою у нашому пункті самовивозу
✅ Безготівкова оплата на карту Приватбанку за реквізитами
✅ Післяплата у відділенні перевізника «Нова пошта»
Ключові особливості наших товарів
Висока якість продукції
Наша продукція має виняткові властивості практичності та надійності, тому ви можете бути впевнені в її якості.
Відповідність заявлених характеристик
Усі характеристики товарів, вказані на сайті, повністю відповідають характеристикам виробів, що доставляються покупцям.
Прийнятні ціни
Ми регламентуємо цінову політику продукції, що виготовляється таким чином, щоб вона завжди була досить вигідною для клієнтів.
Значний асортимент
Компанія постійно розширює асортимент продукції для того, щоб задовольнити найвишуканіші запити наших покупців.
Чому нам можна довіряти
Ми персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта.
Ми маємо великий досвід роботи у своїй сфері діяльності.
Переваги нашої компанії

На вибір ми пропонуємо різні способи оплати: за допомогою онлайн-оплати, післяплатою "Нова Пошта", за реквізитами, на банківську картку і т.д.

Ми оперативно доставляємо товари територією України службами логістики. Ви отримаєте потрібну вам продукцію найближчим часом.

Компанія вкладає величезні сили, щоб знання та вміння наших співробітників відповідали вашим очікуванням.

Наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір, розкажуть про особливості тих чи інших товарів.
Бажаєте зробити замовлення? В такому випадку вам достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів за потреби

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МебельСтрой |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Дуб Аппалачі |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Колір каркасу | Чорний |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Тип меблів | столик журнальний |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 436 мм |
| Вага столика | 17.2 кг |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 436 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Товщина | 600 мм |
| Вага | 17.2 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Сфера використання | Для офісу, Для дому, Салони краси |
- Ціна: 1 940 ₴




