
Шафа для одягу розпашна MEBLIBUD OLLI пятидверный з висувним ящиком 120х56х200 см Білий
- В наявності
- Код: 42742/2
10 995 ₴
7 146 ₴
Шафа для одягу розпашна MEBLIBUD OLLI трьохдверна з висувним ящиком 120х56х200см біла.
Біла розпашна шафа — компактна та багатофункціональна модель для організації зберігання одягу та речей у спальні, гардеробній або передпокої. Конструкція складається з трьох окремих секцій: центральна секція з двома дверцятами має штангу для вішаків; бокова секція типу «пенал» обладнана чотирма полицями для зберігання складеного одягу чи аксесуарів; нижня компактна секція з двома дверцятами — для побутових дрібниць. У центрі розташована одна містка висувна шухляда. Білий колір візуально збільшує простір і додає легкості інтер’єру.
Характеристики:
Тип: Шафа розпашна
Призначення: Для одягу
Кількість дверей: 5
Кількість шухляд: 1 (велика)
Кількість полиць: 4
Наявність штанги: Так, 1 шт.
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
Колір: Білий
Габарити (ВхШхГ): 200 х 120 х 56 см
Спосіб встановлення: Підлоговий
Призначення: Для зберігання одягу, білизни, аксесуарів
Виробник: MEBLIBUD
Країна виробництва: Україна
Комплектація: шафа (у розібраному вигляді), комплект фурнітури, інструкція зі збирання.
Товар постачається у розібраному вигляді для зручного транспортування.
ДОСТАВКА:
✅ Меблі постачаються у розібраному вигляді в упаковці з гофрованого картону для зручного транспортування.
✅ Відправка Новою Поштою по всій Україні протягом 3 робочих днів
✅ Посилка оцінюється за повною вартості товару
САМОВИВІЗ:
Ваше замовлення ви можете отримати у нашому пункті самовивозу з 09:00 до 17:00 в робочі дні.
м.Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл., вул.Ярослава Мудрого, 343
Просимо Вас заздалегідь повідомити про візит та узгодити всі деталі, щоб ми могли підготувати товар до видачі.
СПОСОБИ ОПЛАТИ:
✅ Готівкою у нашому пункті самовивозу
✅ Безготівкова оплата на карту Приватбанку за реквізитами
✅ Післяплата у відділенні перевізника «Нова пошта»
Ключові особливості наших товарів
Висока якість продукції
Наша продукція має виняткові властивості практичності та надійності, тому ви можете бути впевнені в її якості.
Відповідність заявлених характеристик
Усі характеристики товарів, вказані на сайті, повністю відповідають характеристикам виробів, що доставляються покупцям.
Прийнятні ціни
Ми регламентуємо цінову політику продукції, що виготовляється таким чином, щоб вона завжди була досить вигідною для клієнтів.
Значний асортимент
Компанія постійно розширює асортимент продукції для того, щоб задовольнити найвишуканіші запити наших покупців.
Чому нам можна довіряти
Ми персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта.
Ми маємо великий досвід роботи у своїй сфері діяльності.
Переваги нашої компанії

На вибір ми пропонуємо різні способи оплати: за допомогою онлайн-оплати, післяплатою "Нова Пошта", за реквізитами, на банківську картку і т.д.

Ми оперативно доставляємо товари територією України службами логістики. Ви отримаєте потрібну вам продукцію найближчим часом.

Компанія вкладає величезні сили, щоб знання та вміння наших співробітників відповідали вашим очікуванням.

Наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір, розкажуть про особливості тих чи інших товарів.
Бажаєте зробити замовлення? В такому випадку вам достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів за потреби

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Виробник | МебельСтрой |
| Глибина | 560 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1200 мм |
| Глибина шафи | 560 мм |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 4 |
- Ціна: 7 146 ₴




