Новинка

Змішувач для кухні Lidz Tani 009 Chrome настінний
- В наявності
- Код: 44973
1 508 ₴
1 206 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні Lidz Tani 009 у хромованому виконанні – це настінне рішення для вашої кухні. Цей змішувач відрізняється стильним дизайном та високою функціональністю, забезпечуючи зручне використання та економію простору. Хромоване покриття захищає його від корозії та полегшує догляд, а керамічний картридж гарантує надійну та довговічну роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Вага | 1.06 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Силумін |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 250 мм |
| Висота виливу | 108 мм |
| Висота | 108 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 1 206 ₴


