Новинка

Змішувач для кухні Lidz Tani 008F4 Chrome з гнучким виливом
- В наявності
- Код: 44972
1 019 ₴
815 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні з рефлекторним виливом Lidz Tani виглядає естетично і підходить під будь-який інтер'єр кухні, а рефлекторний спіралеподібний вилив зробить ваше життя комфортнішим. Змішувач монтується в отвір змішувача врізним способом. Напір води та її температура регулюються поворотом важеля в потрібне положення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.32 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Гнучкий вилив | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота виливу | 322 мм |
| Висота | 322 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | хром |
- Ціна: 815 ₴





