Новинка

Змішувач для кухні Lidz Tani 008F Chrome
- В наявності
- Код: 44971
959 ₴
767 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні Lidz Tani виготовлений із якісного цинку. Завдяки хромованому покриттю має оригінальний зовнішній вигляд. Виконаний у класичному стилі із зручною ручкою для перемикання холодної та гарячої води. Такий змішувач не тільки практичний, а й ідеально доповнить інтер'єр кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.19 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Силумін |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 194 мм |
| Висота виливу | 257 мм |
| Висота | 257 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 767 ₴





