Новинка

Змішувач для кухні Lidz Tani 007F Chrome
- В наявності
- Код: 44970
1 238 ₴
990 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні Lidz Tani у хромованому виконанні поєднує стильний дизайн і високу функціональність. Хромоване покриття захищає змішувач від корозії та полегшує догляд за ним. Керамічний картридж забезпечує довговічність та надійну роботу, дозволяючи легко регулювати температуру та напір води. Цей змішувач стане відмінним доповненням будь-якої кухні, надаючи їй сучасного та витонченого вигляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.27 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Силумін |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 203 мм |
| Висота виливу | 311 мм |
| Висота | 311 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 990 ₴


