Новинка

Змішувач для кухні Lidz Vida 015F3 Black з гнучким виливом
- В наявності
- Код: 43358
1 218 ₴
974 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні Lidz Vida з гнучким виливом у чорному кольорі привнесе елегантність та стиль у вашу кухню. Чорне покриття надає змішувачу сучасного та витонченого вигляду, захищаючи його від корозії та полегшуючи догляд. Гнучкий вилив робить його використання максимально зручним, дозволяючи легко спрямовувати потік води у потрібне місце. Керамічний картридж забезпечує довговічність та надійну роботу, роблячи цей змішувач ідеальним вибором для тих, хто цінує стиль та функціональність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.65 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Гнучкий вилив | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 205 мм |
| Висота виливу | 325 мм |
| Висота | 325 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | чорний, нікель |
- Ціна: 974 ₴




