Новинка

Змішувач для кухні Lidz Vida 015F Nickel
- В наявності
- Код: 43355
978 ₴
782 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lidz Vida 015F – це високоякісний кухонний змішувач із нікельованим покриттям. Його сучасний дизайн та функціональність роблять його ідеальним вибором для будь-якої кухні. Керамічний картридж гарантує довгий термін служби та надійність, а нікельоване покриття захищає від корозії та полегшує догляд за змішувачем. Цей змішувач легко встановлюється та забезпечує комфортне використання, задовольняючи потреби навіть найвибагливіших користувачів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нікель |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 180 мм |
| Висота виливу | 330 мм |
| Висота | 330 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нікель |
- Ціна: 782 ₴



