Новинка

Змішувач для кухні Lidz Mars 011 Chrome
- В наявності
- Код: 34859
1 915 ₴
1 532 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні з висувним виливом Lidz Mars виготовлено з міцної латуні. Завдяки хромованій поверхні має оригінальний зовнішній вигляд. Він виконаний в сучасному стриманому стилі. Такий змішувач не тільки зручний і практичний, а й ідеально доповнить інтер'єр кухні. Функціональність змішувача розширюється за рахунок висувного виливу, завдяки якому можна наповнювати і мити високий посуд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.42 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Висувний вилив | Так |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 195 мм |
| Висота виливу | 170 мм |
| Висота | 170 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 1 532 ₴






