Новинка

Змішувач для кухні Lidz Mars 007 Chrome
- В наявності
- Код: 34856
1 266 ₴
1 013 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні Lidz Mars виготовлено з латуні. Завдяки глянцевій хромованій поверхні має оригінальний зовнішній вигляд. Виконаний в класичному стилі зі зручною ручкою для перемикання холодної та гарячої води. Такий змішувач не тільки зручний у використанні, а й ідеально доповнить інтер'єр кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.06 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Висота виливу | 285 мм |
| Висота | 285 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 1 013 ₴






