Новинка

Змішувач для кухні Lidz Aria 015FLT Nickel з висувним мультифункціональним виливом-лійкою
- В наявності
- Код: 37643
2 430 ₴
1 944 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні Lidz поєднує стильний сучасний дизайн із практичністю у використанні. Головна особливість виробу — висувний мультифункціональний вилив-лійка, який полегшує процес миття посуду та наповнення великих ємностей. Високоякісні матеріали гарантують довговічність змішувача Aria 015FLT, а міцне нікельоване покриття захищає його від корозії та механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нікель |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Висувний вилив | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 170 мм |
| Висота виливу | 338 мм |
| Висота | 338 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нікель |
- Ціна: 1 944 ₴





