Новинка

Змішувач для кухні Lidz Lamb 274F Chrome двовентильний з гнучким виливом
- В наявності
- Код: 35074
854 ₴
683 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні з рефлекторним виливом Lidz має глянцеву блискучу поверхню, яка виглядає естетично й доповнить будь-який інтер'єр кімнати, рефлекторний спіралеподібний вилив, який зробить ваше життя комфортнішим і дворежимний аератор, який знизить кількість хлору в воді та зробить її м'якою. Змішувач монтується в отвір для змішувача в стільниці врізним способом. Напір води і її температура регулюються поворотом вентилів в необхідне положення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.28 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Гнучкий вилив | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 190 мм |
| Висота виливу | 165 мм |
| Висота | 165 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | хром |
- Ціна: 683 ₴






