Новинка

Змішувач для кухні Lidz Aria 020F1 Nickel з підключенням для питної води
- В наявності
- Код: 34941
2 619 ₴
2 095 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні з фільтром Lidz виготовлений з нержавіючої сталі. Завдяки нікельованій брашованій поверхні має оригінальний зовнішній вигляд. Виконаний в сучасному стилі, в якому передбачено 2 виливи: вода для побутових витрат, а також з фільтром для питної води. Такий змішувач має додатковий важіль, що дозволяє перемикати режим на подачу питної води. Він не тільки зручний та практичний, але й стане ідеальною знахідкою на кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Двоважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нікель |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 2.25 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 250 мм |
| Висота виливу | 320 мм |
| Висота | 320 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нікель |
- Ціна: 2 095 ₴






