Новинка

Змішувач для кухні Lidz Lamb 272F Chrome двовентильний
- В наявності
- Код: 22018
1 111 ₴
889 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні Lidz виготовлений з силуміну. Завдяки глянсовому хромованому покриттю має оригінальний зовнішній вигляд. Виконаний в класичному стилі, з вентильними ручками для перемикання потоку холодної та гарячої води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Силумін |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 140 мм |
| Висота виливу | 180 мм |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 889 ₴




