Новинка

Мийка накладна для кухні Brinex 6060-R, Satin 0,6 мм
- В наявності
- Код: 47983
1 554 ₴
1 243 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка накладна для кухні Brinex 6060-R, Satin 0,6 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
| Розташування крила | Зліва |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 160 мм |
| Ширина мийки | 600 мм |
| Висота мийки | 160 мм |
| Довжина мийки | 600 мм |
| Ширина чаші мийки | 400 мм |
| Довжина чаші мийки | 400 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 1 243 ₴









