Новинка

Мийка для кухні накладна Brinex 5050 Satin 0,6 мм
- В наявності
- Код: 47976
1 249 ₴
999 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка для кухні накладна Brinex 5050 Satin 0,6 мм
Мийка, сифон, злив/перелив, корзинчатий вентиль
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Конструкція мийки | Двочашева |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 160 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Висота мийки | 160 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 400 мм |
| Довжина чаші мийки | 400 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 999 ₴










