Новинка

Мийка для кухні врізна Brinex 510-D Satin 0,8 мм
- В наявності
- Код: 45592
5 627 ₴
4 501 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонна мийка Lidz Handmade H7849L — це ідеальне поєднання якості та зручності для сучасної кухні. Завдяки інтегрованому монтажу та продуманій конструкції, така мийка забезпечує комфорт у щоденному користуванні та охайний вигляд робочої поверхні. Виготовлена з міцної нержавіючої сталі, вона стійка до пошкоджень і легко очищується, що гарантує тривалий термін служби. Кухонна мийка Lidz стане надійним помічником на вашій кухні, забезпечуючи зручність під час виконання будь-яких кухонних завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Зліва |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 8.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 215 мм |
| Ширина мийки | 780 мм |
| Висота мийки | 215 мм |
| Довжина мийки | 490 мм |
| Ширина чаші мийки | 315 мм |
| Довжина чаші мийки | 380 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 4 501 ₴










