Новинка

Мийка для кухні інтегрована Handmade Lidz H7849L Brushed Steel 3,0/1,0 мм крило ліворуч
- В наявності
- Код: 45587
5 162 ₴
4 129 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонна мийка Lidz Handmade H6350R — ідеальне рішення для сучасної кухні, де цінуються якість, надійність та естетика. Інтегрована мийка з нержавіючої сталі з обробкою Brushed Steel гарантує довговічність і стійкість до механічних пошкоджень та корозії. Ергономічна форма та продумана конструкція дозволяють максимально ефективно організувати робочий простір на кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Праворуч |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 7.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 215 мм |
| Ширина мийки | 630 мм |
| Висота мийки | 215 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 360 мм |
| Довжина чаші мийки | 400 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 4 129 ₴










