Новинка

Мийка для кухні з двома чашами інтегрована Lidz Handmade H7843 Brushed Steel 3,0/1,0 мм
- В наявності
- Код: 35383
3 367 ₴
2 693 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонна мийка Lidz Handmade H5045 — це компактна інтегрована мийка з нержавіючої сталі, розроблена для сучасних кухонь з акцентом на мінімалізм і функціональність. Міцна конструкція з товщиною стінок 3,0/1,0 мм забезпечує стійкість до пошкоджень, корозії та перепадів температур. Три підготовлені отвори дозволяють легко встановити змішувач і дозатор, який входить у комплект разом із сифоном та зливом-переливом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 6.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 220 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Висота мийки | 220 мм |
| Довжина мийки | 450 мм |
| Ширина чаші мийки | 450 мм |
| Довжина чаші мийки | 350 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 2 693 ₴








