Новинка

Мийка для кухні інтегрована Lidz Handmade H5050 Brushed Steel 3,0/1,0 мм
- В наявності
- Код: 47975
1 899 ₴
1 519 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка для кухні врізна Brinex 7848 Satin 0,8 мм
Комплектація:
| Мийка, сифон, злив/перелив, корзинчастий вентиль |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brinex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | З обох сторін |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 180 мм |
| Глибина чаші | 480 мм |
| Довжина чаші мийки | 400 мм |
| Ширина мийки | 780 мм |
| Ширина чаші мийки | 400 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 1 519 ₴










