Новинка

Змішувач для раковини низький Lidz Latwa
- В наявності
- Код: 45412
1 100 ₴
880 ₴
-20%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для раковини Lidz виготовлений із латуні. Глянцева хромована поверхня надає змішувачу оригінального вигляду. Інтенсивність водного потоку та температура регулюються за допомогою переміщення важеля. Підключення води відбувається через гнучкі шланги з діаметром підключення 1/2", які входять до комплекту постачання.
ДОСТАВКА:
✅ Відправка Новою Поштою по всій Україні протягом 3 робочих днів
✅ Посилка оцінюється за повною вартості товару
СПОСОБИ ОПЛАТИ:
✅ Безготівкова оплата на карту Приватбанку за реквізитами
✅ Післяплата у відділенні перевізника «Нова пошта»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 0.965 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 106 мм |
| Висота виливу | 144 мм |
| Висота | 144 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 880 ₴





