Новинка

Змішувач для раковини низький Lidz Wawel White
- В наявності
- Код: 45397
1 520 ₴
1 241 ₴
-18%
+380 (95) 002-05-51
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для раковини Lidz виготовлений із латуні у білому кольорі. Інтенсивність водного потоку та температура регулюються за допомогою переміщення важеля. Виріб кріпиться врізним способом за допомогою гнучкого підведення та кріплень, які комплектуються разом з ним в одне вантажне місце.
ДОСТАВКА:
✅ Відправка Новою Поштою по всій Україні протягом 3 робочих днів
✅ Посилка оцінюється за повною вартості товару
СПОСОБИ ОПЛАТИ:
✅ Безготівкова оплата на карту Приватбанку за реквізитами
✅ Післяплата у відділенні перевізника «Нова пошта»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.19 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 100 мм |
| Висота виливу | 142 мм |
| Висота | 142 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 1 241 ₴




