
Стіл журнальний MEBLIBUD OLIVIA з полицею з ящиком 100х50х45см білий
- В наявності
- Код: 25074/10
4 080 ₴
3 060 ₴
Стіл журнальний MEBLIBUD OLIVIA з полицею з ящиком 100х50х45см білий.
Сучасний журнальний стіл із функціональним дизайном — ідеальне рішення для вітальні. Завдяки поєднанню ЛДСП і загартованого скла, стіл виглядає стильно та візуально легким. Містка шухляда дозволяє зберігати дрібні речі, а відкрита скляна полиця підходять для декору, книг чи пультів. Білий колір надає меблям універсальності — вони гармонійно доповнять будь-який інтер'єр.
Переваги:
- Стильне поєднання скла й ЛДСП
- Просторе місце для зберігання — шухляда та полиці
- Міцна конструкція з якісною фурнітурою
- Сучасний вигляд і ергономічне планування
Характеристики:
Тип: журнальний стіл
Призначення: для вітальні
Колір: білий
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал полиць: ЛДСП / загартоване скло
Кількість шухляд: 1
Кількість відкритих полиць: 2
Форма: прямокутна
Поверхня: глянцева
Стиль: модерн / мінімалізм
Розміри (ШxВxГ): 100х45х50см
Виробник: MEBLIBUD
Країна виробництва: Україна
Комплектація: журнальний стіл (розібраний), комплект фурнітури, інструкція зі збирання
Товар постачається у розібраному вигляді для зручного транспортування.
ДОСТАВКА:
✅ Меблі постачаються у розібраному вигляді в упаковці з гофрованого картону для зручного транспортування.
✅ Відправка Новою Поштою по всій Україні протягом 3 робочих днів
✅ Посилка оцінюється за повною вартості товару
САМОВИВІЗ:
Ваше замовлення ви можете отримати у нашому пункті самовивозу з 09:00 до 17:00 в робочі дні.
м.Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл., вул.Ярослава Мудрого, 343
Просимо Вас заздалегідь повідомити про візит та узгодити всі деталі, щоб ми могли підготувати товар до видачі.
СПОСОБИ ОПЛАТИ:
✅ Готівкою у нашому пункті самовивозу
✅ Безготівкова оплата на карту Приватбанку за реквізитами
✅ Післяплата у відділенні перевізника «Нова пошта»
Ключові особливості наших товарів
Висока якість продукції
Наша продукція має виняткові властивості практичності та надійності, тому ви можете бути впевнені в її якості.
Відповідність заявлених характеристик
Усі характеристики товарів, вказані на сайті, повністю відповідають характеристикам виробів, що доставляються покупцям.
Прийнятні ціни
Ми регламентуємо цінову політику продукції, що виготовляється таким чином, щоб вона завжди була досить вигідною для клієнтів.
Значний асортимент
Компанія постійно розширює асортимент продукції для того, щоб задовольнити найвишуканіші запити наших покупців.
Чому нам можна довіряти
Ми персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта.
Ми маємо великий досвід роботи у своїй сфері діяльності.
Переваги нашої компанії

На вибір ми пропонуємо різні способи оплати: за допомогою онлайн-оплати, післяплатою "Нова Пошта", за реквізитами, на банківську картку і т.д.

Ми оперативно доставляємо товари територією України службами логістики. Ви отримаєте потрібну вам продукцію найближчим часом.

Компанія вкладає величезні сили, щоб знання та вміння наших співробітників відповідали вашим очікуванням.

Наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір, розкажуть про особливості тих чи інших товарів.
Бажаєте зробити замовлення? В такому випадку вам достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів за потреби

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МебельСтрой |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 2 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір каркасу | Білий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП), скло прозоре, загартоване скло |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП, пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП, скло прозоре |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Вага столика | 25 кг |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Товщина скла | 4 мм |
| Додаткові характеристики столика | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 3 060 ₴





