
Шафа для одягу розпашна MEBLIBUD ШИК трьохдверна з дзеркалом з 4-ма висувними ящиками 137,8х50х198,6 см Білий
- В наявності
- Код: 26808/1
14 813 ₴
11 110 ₴
Шафа для одягу розпашна MEBLIBUD ШИК трьохдверна з дзеркалом з 4-ма висувними ящиками 137.8х50х198.6см біла.
Світла розпашна шафа з трьома дверцятами, з яких центральна оснащена дзеркалом — це універсальне рішення для зберігання одягу у спальні, гардеробній або передпокої. Завдяки функціональному внутрішньому наповненню шафа поєднує просторе відділення з полицею та штангою для вішаків, пенальну секцію з чотирма полицями для складених речей і чотири глибокі висувні ящики для білизни чи аксесуарів. Білий колір візуально освіжає інтер’єр і додає відчуття простору.
Характеристики:
Тип: Шафа розпашна
Призначення: Для зберігання одягу
Кількість дверей: 3 (центральна з дзеркалом)
Кількість шухляд: 4
Кількість полиць: 5 (1 велика в основному відділенні, 4 в секції типу «пенал»)
Наявність штанги: Так, 1 шт.
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП, дзеркало
Колір: Білий
Габарити (ВхШхГ): 198.6 х 137.8 х 50 см
Спосіб встановлення: Підлоговий
Призначення: Для зберігання одягу, білизни, аксесуарів
Виробник: MEBLIBUD
Країна виробництва: Україна
Комплектація: шафа (у розібраному вигляді), комплект фурнітури, інструкція зі збирання.
Товар постачається у розібраному вигляді для зручного транспортування.
ДОСТАВКА:
✅ Меблі постачаються у розібраному вигляді в упаковці з гофрованого картону для зручного транспортування.
✅ Відправка Новою Поштою по всій Україні протягом 3 робочих днів
✅ Посилка оцінюється за повною вартості товару
САМОВИВІЗ:
Ваше замовлення ви можете отримати у нашому пункті самовивозу з 09:00 до 17:00 в робочі дні.
м.Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл., вул.Ярослава Мудрого, 343
Просимо Вас заздалегідь повідомити про візит та узгодити всі деталі, щоб ми могли підготувати товар до видачі.
СПОСОБИ ОПЛАТИ:
✅ Готівкою у нашому пункті самовивозу
✅ Безготівкова оплата на карту Приватбанку за реквізитами
✅ Післяплата у відділенні перевізника «Нова пошта»
Ключові особливості наших товарів
Висока якість продукції
Наша продукція має виняткові властивості практичності та надійності, тому ви можете бути впевнені в її якості.
Відповідність заявлених характеристик
Усі характеристики товарів, вказані на сайті, повністю відповідають характеристикам виробів, що доставляються покупцям.
Прийнятні ціни
Ми регламентуємо цінову політику продукції, що виготовляється таким чином, щоб вона завжди була досить вигідною для клієнтів.
Значний асортимент
Компанія постійно розширює асортимент продукції для того, щоб задовольнити найвишуканіші запити наших покупців.
Чому нам можна довіряти
Ми персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта.
Ми маємо великий досвід роботи у своїй сфері діяльності.
Переваги нашої компанії

На вибір ми пропонуємо різні способи оплати: за допомогою онлайн-оплати, післяплатою "Нова Пошта", за реквізитами, на банківську картку і т.д.

Ми оперативно доставляємо товари територією України службами логістики. Ви отримаєте потрібну вам продукцію найближчим часом.

Компанія вкладає величезні сили, щоб знання та вміння наших співробітників відповідали вашим очікуванням.

Наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір, розкажуть про особливості тих чи інших товарів.
Бажаєте зробити замовлення? В такому випадку вам достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів за потреби

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1378 мм |
| Висота | 1986 мм |
| Виробник | МебельСтрой |
| Глибина | 500 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 4 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1378 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 1986 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало, ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
- Ціна: 11 110 ₴






