
Шафа для одягу розпашна MEBLIBUD FP дводверна 90х50х204,5 см Білий
- В наявності
- Код: 38639/1
5 758 ₴
Шафа для одягу розпашна MEBLIBUD FP дводверна 90х50х204.5см біла.
Стильна та функціональна розпашна шафа розміром 90х50х204.5 см — ідеальне рішення для спальні, передпокою чи гардеробної. Внутрішнє наповнення передбачає одну простору полицю у верхній частині для зберігання речей і горизонтальну штангу для вішаків з одягом. Завдяки класичному дизайну та універсальному білому кольору, шафа гармонійно поєднується з будь-яким інтер’єром.
Характеристики:
Тип: Шафа розпашна
Призначення: Для одягу
Кількість дверей: 2
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
Колір: Білий
Габарити (ВхШхГ): 204.5 х 90 х 50 см
Особливості: Сучасний дизайн, зручна організація простору, металеві ручки
Спосіб встановлення: Підлоговий
Виробник: MEBLIBUD
Країна виробництва: Україна
Комплектація: шафа (у розібраному вигляді), комплект фурнітури, інструкція зі збирання.
Товар постачається у розібраному вигляді для зручного транспортування.
ДОСТАВКА:
✅ Меблі постачаються у розібраному вигляді в упаковці з гофрованого картону для зручного транспортування.
✅ Відправка Новою Поштою по всій Україні протягом 3 робочих днів
✅ Посилка оцінюється за повною вартості товару
САМОВИВІЗ:
Ваше замовлення ви можете отримати у нашому пункті самовивозу з 09:00 до 17:00 в робочі дні.
м.Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл., вул.Ярослава Мудрого, 343
Просимо Вас заздалегідь повідомити про візит та узгодити всі деталі, щоб ми могли підготувати товар до видачі.
СПОСОБИ ОПЛАТИ:
✅ Готівкою у нашому пункті самовивозу
✅ Безготівкова оплата на карту Приватбанку за реквізитами
✅ Післяплата у відділенні перевізника «Нова пошта»
Ключові особливості наших товарів
Висока якість продукції
Наша продукція має виняткові властивості практичності та надійності, тому ви можете бути впевнені в її якості.
Відповідність заявлених характеристик
Усі характеристики товарів, вказані на сайті, повністю відповідають характеристикам виробів, що доставляються покупцям.
Прийнятні ціни
Ми регламентуємо цінову політику продукції, що виготовляється таким чином, щоб вона завжди була досить вигідною для клієнтів.
Значний асортимент
Компанія постійно розширює асортимент продукції для того, щоб задовольнити найвишуканіші запити наших покупців.
Чому нам можна довіряти
Ми персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта.
Ми маємо великий досвід роботи у своїй сфері діяльності.
Переваги нашої компанії

На вибір ми пропонуємо різні способи оплати: за допомогою онлайн-оплати, післяплатою "Нова Пошта", за реквізитами, на банківську картку і т.д.

Ми оперативно доставляємо товари територією України службами логістики. Ви отримаєте потрібну вам продукцію найближчим часом.

Компанія вкладає величезні сили, щоб знання та вміння наших співробітників відповідали вашим очікуванням.

Наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір, розкажуть про особливості тих чи інших товарів.
Бажаєте зробити замовлення? В такому випадку вам достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів за потреби

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 2045 мм |
| Виробник | МебельСтрой |
| Глибина | 500 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2045 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
- Ціна: 5 758 ₴





